• Beste jeugdspelers, ouders en betrokkenen,

    Vandaag maken wij de voorlopige indeling bekend voor het nieuwe voetbalseizoen voor de jeugdteams. De recreatieve teams en de senioren teams worden later bekend gemaakt.

    Met dit bericht laten we dan ook het huidige seizoen achter ons en focussen we ons op het nieuwe voetbalseizoen 2023-2024. De  technische coördinatoren en betrokken trainers zijn dan ook al enige tijd bezig met de nieuwe indelingen van onze teams. Alles is gewikt en gewogen en we zijn zeker niet over één nacht ijs gegaan.

    Uitgangspunt van de teamindeling is dat elke jeugdspeler van SV Warmuunda speelt op zijn/haar eigen niveau en waar hij/zij zich het beste kan ontwikkelen.

  • Sajdak, Liam

    Oomen, Lisa  

    Vletter, Cas  

    Alves, Xavier  

    Haver, Raff  

    Höfte, Milian  

    Dekker, Aimée 

  • Daniel, Bakker

    Keizer de, Jorrit

    Beerenfenger, Stijn

    Palen vd, Rein

    Twijnstra, Jits

    Tuythof, Levi

    Hoogerdijk, Benjamin

  • Treadgold, Oscar

    Scherptong, Abel t

    Saifedine, Khalifa

    Sevenster, Thijs

    Caffa, Benjamin

    Borst, Roos

    Stel, Sergio

    Tiggelaar, Junior

    Geest v/d, Siem 

  • Haver, Kyan

    Ninaber, Gijs

    Duijn, Fedde

    Tongeren, Kay van

    Bergevoet, Quinten

    Jened, Mohammed

    Fleurke, Benjamin

    Boer, Kobus

    Borst, Loek

    Mustafa, Lawan

     

    Linda Beerenfenger (training)

  • Ibrahim, Johnny

    Kidane, Yaset

    Zuijlen, Roy van

    Keizer, Nout de

    Treadgold, Jack

    Jayla, Schmidt

    Liam, Straathof

    Gilles, Twijnstra

    Serkan, Dumus

    Mila, Sajdak

     

    Vellinga, Maud (training)

  • Dam, Saar van

    Tongeren, Alexander van

    Dijker, Isabel

    Borst, Fleur

    Sekutkoski, Aleks

    Mohamed, Sajed

    Oudshoorn, Stian

    Voesten, Mike

    Daniël

  • Visser, Tijl

    Abdulrahman, Ibrahim                   

    Oomen, Sven

    Koster, Bjorn

    Hussein, Edwin

    Bergevoet, Tobias

    Frimpong, Jehiel

    Kerkvliet, Storm

    Yerosun, Samuel

  • Kerkvliet, Beau

    Benjaminse, Thijmen

    Knoet, Louis

    Duynstee, Boet                        

    Vetten, Casper de

    Ree, Royce van

    Duineveld, Jelle

    Scherptong, Oliver

    Vellinga, Siem

    Hartman, Sjoerd

    Jned, Yakout

    Stelma, Bruno

    Schuurhuizen, Jip

    Witteman, Kasper

    Hussein, Daniel

  • Dekker, Stijn 

    Visser, Sil                                                                

    Frimpong, Nathan 

    Zandvliet, Finn 

    Slegtenhorst, Mees 

    Vergeer Isabeau 

    Pool, Viggo  

    Verbeek, Diederik  

    Oomen, Max  

    Laros Tijl  

    Stelma, Jack  

    Abdulrahman, Ahmed   

    Kidane, Yonatan                          

    Speler uit de JO13-1 

     

    Coach: Marcel Slegtenhorst, Arnoud Zandvliet 

    Trainer: Maurice Vergeer, Hamza 

  • Ouwehand, Jesper 

    Dante, Oudshoorn 

    Schuiling, Tess  

    Van Rijn, Bo  

    Bouwhuis, Justus 

    Stelma, Felien   

    De Rooij, Lynn   

    Cox, Hugo  

    Krijger, Julian  

    Mustafa, Lawek  

    Speler JO16-1 

    Speler JO16-1 

     

    Coach: Dominique Scipio 

    Trainer: Hamza 

  • Louisa, Yarno  

    Hoek, Jayson  

    Bentem, Tim van 

    Velzen, Jens van 

    Luiten, Olivier  

    Verkaik, Ronaldinho   

    V t Hart, Max  

    Kaba, Bachir  

    Rahmati, Shanin   

    Dam, Loek van   

    Duynstee, Duuk    

    Ree, Tycho  

    Kortenhorst, Midas 

    Hoeven van der, Faas   

     

    Coach / Trainer: Lex v/d Welle 

  • Dam van, Ruben 

    Durmus, Atilla   

    Eekelen va,n Floris  

    Van Ingen, Justin  

    Koning, Maarten 

    Leeuwen van, Tim  

    Niet van der, Milan  

    Pasman, Jort  

    Rooij de, Sam  

    Slavenburg, Jan  

    Streng, Bas  

    Voeten, Thijs  

    Warmerdam, Joep 

    Devlin, Goedhart 

     

    Coach: Peter Warmerdam 

    Trainer: Sam, Hamza