HOME
ONZE CLUB
Geschiedenis
Organisatie
Normen & Waarden
Vacatures
Clubcard
Contributie
Adresgegevens
Contact
HET EERSTE
HET EERSTE
Pupil van de week
TEAMS
Senioren
Zaterdag 1
Zaterdag 2
Zaterdag O23-1
Zaterdag O23-2
Zaterdag 3
Zaterdag Vrouwen 1
Zondag 2
Junioren
JO17-1
JO16-1
JO15-1
JO14-1JM
JO13-1
Pupillen
JO12-1
JO12-2
JO11-1
JO10-1
JO9-1
JO8-1
JO8-2
Handbal
DS1
Warmunda HS1
DC1
Walking Footbal (60+)
Programma
NIEUWS
AGENDA
MEDIA
SPONSORING
SPONSORING
Supporters
WEBSHOP
CONTACT
WORD LID
HOME
ONZE CLUB
+
Geschiedenis
Organisatie
+
Organisatie
Normen & Waarden
Vacatures
Clubcard
Contributie
Adresgegevens
Contact
HET EERSTE
+
HET EERSTE
Pupil van de week
TEAMS
+
Senioren
+
Zaterdag 1
Zaterdag 2
Zaterdag O23-1
Zaterdag O23-2
Zaterdag 3
Zaterdag Vrouwen 1
Zondag 2
Junioren
+
JO17-1
JO16-1
JO15-1
JO14-1JM
JO13-1
Pupillen
+
JO12-1
JO12-2
JO11-1
JO10-1
JO9-1
JO8-1
JO8-2
Handbal
+
DS1
Warmunda HS1
DC1
Walking Footbal (60+)
Programma
NIEUWS
AGENDA
MEDIA
SPONSORING
+
SPONSORING
Supporters
WEBSHOP
CONTACT
WORD LID
Aankomende wedstrijd SV Warmunda 1
Volgende wedstrijd
Competitie
Alphen 1
VS
SV Warmunda 1
23 maart 2024
14:30 uur
Sportpark De Bijlen veld 10-Alphen hoofdveld
dag
uur
min
sec
Nieuws
Pupil van de week: Benjamin Caffa
Pupil van de week: Mohammed Jned
Monica Merbis - 10 jaar pupil van de week
Aandacht voor licht op de fietsen
Pupil van de week: Roos Borst
Pokertoernooi 9 februari afgelast
1 van pagina 41
Programma voetbal aankomende week
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
19 mrt. 20:00
SV Warmunda 2 - DoCoS 3
Sportpark Het Overbos
23 mrt. 10:00
Katwijk JO15-4 - SV Warmunda JO15-1
Sportpark De Krom
23 mrt. 11:30
Foreholte JO14-3JM - Warmunda, SV JO14-1JM
Sportpark Elsgeest
23 mrt. 12:30
SV Warmunda 3 - FC Oegstgeest 8
Sportpark Het Overbos
23 mrt. 12:30
SV Warmunda O23-2 - RCL O23-1
Sportpark Het Overbos
23 mrt. 13:00
FC Lisse O23-2 - SV Warmunda O23-1
Sportpark Ter Specke
23 mrt. 13:45
RKDEO JO16-3 - SV Warmunda JO16-1
Sportpark Centrum
23 mrt. 14:30
SV Warmunda VR1 - FC Oegstgeest VR3
Sportpark Het Overbos
23 mrt. 14:30
Alphen 1 - SV Warmunda 1
Sportpark De Bijlen
24 mrt. 11:00
SJC 2 - SV Warmunda 2
Sportpark SJC
Programma Handbal aankomende week
Uitslagen voetbal afgelopen week
Datum
Wedstrijd
Uitslag
Info
17 mrt.
SV Warmunda 2 - LSVV 70 2
2 - 4
16 mrt.
SV Warmunda 1 - MMO 1
3 - 0
16 mrt.
Rijnsburgse Boys O23-3 - SV Warmunda O23-2
2 - 5
16 mrt.
SV Warmunda JO17-1 - ASC JO17-2
2 - 3
16 mrt.
SV Warmunda JO11-1 - Katwijk JO11-5
6 - 2
16 mrt.
LSVV 70 5 - SV Warmunda 3
1 - 0
16 mrt.
Warmunda, SV JO14-1JM - Blauw-Zwart JO14-2
5 - 3
16 mrt.
ROAC JO12-2JM - SV Warmunda JO12-2
3 - 2
16 mrt.
SV Warmunda O23-1 - Hillegom sv O23-2
1 - 0
16 mrt.
Ter Leede JO13-1 - SV Warmunda JO13-1
3 - 1
16 mrt.
SV Warmunda JO15-1 - Foreholte JO15-3
1 - 5
16 mrt.
SV Warmunda JO12-1 - Laakkwartier JO12-1
1 - 2
12 mrt.
DIOS sv. O23-1 - SV Warmunda O23-1
2 - 2
Uitslagen Handbal afgelopen week