Al 75 jaar aan de bal!

    Indeling jeugdteams bekend

    12 juni 2022 11:00


    De jeugdcommissie heeft de indeling van de teams voor het komende seizoen (22-23) bekend gemaakt. De coaches zijn nog niet helemaal duidelijk, deze worden later toegevoegd.

    JO8-1

    Treadgold, Oscar                                      

    Scherptong, Abel

    Saifedine, Khalifa

    Sevenster, Thijs

    Caffa, Benjamin

    Borst, Roos

    Stel, Sergio

    Belica, Misko

     

    JO9-1

    Haver, Kyan

    Ninaber, Gijs                                                 

    Mustafa, Lawan

    Borst, Loek

    Duijn,Fedde

    Tongeren, Kay van

    Bergevoet, Quinten

    Jened, Mohammed

     

    JO10-1

    Ibrahim, Johnny
    Benjaminse, Florian
    Kerkvliet, Storm                                           
    Kidane, Yaset
    Zuijlen, Roy van
    Keizer, Nout de
    Treadgold, Jack
    Adrammeh, Chundy

    Fleurke, Benjamin

     

     

    JO11-1
    Visser, Tijl
    Abdulrahman, Ibrahim                             
    Oomen, Sven
    Koster, Bjorn
    Stelma, Bruno
    Schuurhuizen, Jip

    Hussein, Daniel

    Bergevoet, Tobias

    Frimpong, Jehiel

                                                

    JO12-1

    Kerkvliet, Beau
    Benjaminse, Thijmen
    Knoet, Louis                                                    
    Duynstee, Boet                                     

    Vetten, Casper de
    Ree, Royce van
    Duineveld, Jelle
    Scherptong, Oliver
    Vellinga, Siem

    Hartman, Sjoerd

    Jned, Yakout

     

    JO12-2                                   

    Zuijlen, Jason van
    Dam, Saar van
    Heerema, Axel                                      
    Tongeren, Alexander van
    Oudshoorn, Stian
    Dijker, Isabel
    Borst, Fleur

    Yerosun, Samuel

    Boer, Daniel de

    Mohamed, Sajed

    Sekutkoski, Aleks

    Kidane, Yonatan

     

    JO13-1

    Dekker, Stijn

    Abdulrahman, Ahmed                                       

    Visser, Sil                                                               

    Vergeer, Viggo

    Frimpong, Nathan

    Nieuwenhuisen, Matijn

    Zandvliet, Finn

    Slegtenhorst, Mees

    Alagta Abdullah

    Vergeer Isabeau

    Pool, Viggo

    Verbeek, Diederik

    Oomen, Max

    Dammes, van Rijn

    Stelma, Jack

     

    JO14-1 (14)

    Ouwehand Jesper

    Krijger Julian  

    Dante Oudshoorn

    Schuiling Tess

    Van Rijn Bo

    Bouwhuis Justus

    Stelma Felien 

    Pool Arthur

    Robers Jill

    De Rooij Lynn 

    Luiten Olivier

    Cox Hugo Cox

    Krijger Julian  

    Regensburg Lex

    Lawek

     

    JO15-1 (14) 

    Louisa, Yarno

    Hoek, Jayson

    Bentem, Tim van

    Velzen, Jens van

    Verkaik, Ronaldinho 

    V t Hart, Max

    Kaba, Bachir

    Rahmati, Shanin 

    Dam, Loek van 

    Duynstee, Duuk  

    Ree, Tycho

    Midas Kortenhorst

    Faas  Hoeven van der

    Samuel 

     

     

    JO16-1

    Dam van Ruben

    Durmus Atilla 

    Eekelen van Floris

    Van Ingen Justin

    Knoet Kasper

    Koning Maarten

    Leeuwen van Tim

    Niet van der Milan

    Pasman Jort

    Rooij de Sam

    Slavenburg Jan

    Streng Bas

    Voeten Thijs

    Warmerdam Joep

     

    JO18-1

    Bito Devano

    David

    Dam van Finn

    Dam van Daan

    Dam van Ad

    Ek van Maurits

    Hubert Tom

    Janson Drake

    Kaba Abakar

    Mohamed Owais

    Mohamed Zohair

    Montfort van Raff

    Rijn van Seth

    Haasnoot Rens

    Zessen van Jonas
    Delen

    voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!