Al 75 jaar aan de bal!

    Team indeling seizoen 2021 -2022 Jeugd

    16 juni 2021 16:15


    Indeling jeugdteams 2020 -2021


    De afgelopen weken hebben de coördinatoren samen met de coaches/trainers weer keihard gewerkt en gepuzzeld om weer voor ieder kind een zo goed mogelijke indeling te maken van de teams die na de zomer starten met de competitie voor het seizoen 2021-2022.
    Er zijn weer mooie teams uitgekomen. We hopen dat we na de zomer weer lekker kunnen starten. In de bijlage vinden jullie de indeling. Mochten er vragen zijn dan kunnen jullie terecht bij de onderbouw (ukken tot en met JO12) coördinatoren Rogier Geers en Karst Vellinga of bij de bovenbouw (JO13 tot en met JO19) coördinatoren Marcel Slegtenhorst en Ubbo van Zessen.

    Teamindeling Jeugd seizoen 21-22


    O-19
    1 Schuiling, Tim                           Coach/trainer Floris/ Jos
    2 Pasman, Sam
    3 Bonnet, Luuk
    4 Kleijn, Fons
    5 Schuiling, Luke
    6 Bend, Reinier van der
    7 Leeuwen, Koen van
    8 Warmerdam, Koen
    9 Rijn, Cas van
    10 Hoeven, Merlijn v.d.
    11 Kortenhorst, Mika
    12 Julian Pfaff
    13 Rens van Delft
    14 Dominique Scipio

    O-17
    1 Stijn, Jasper van
    2 Janson, Drake
    3 Kaba, Abakar
    4 Dam, Finn van                    trainers; Hamza/ Barry/ Remco
    5 Dam, Daan van
    6 Zessen, Jonas van
    7 Blok, Ruben
    8 Stijn, Maarten van
    9 Ek, Maurits van
    10 Hubert, Tom
    11 Rijn, Seth van
    12 Bito, Devano
    13 Zohair Mohamed
    14 Owais Mohamed

    O15
    1 Rooij, Sam de
    2 Koning, Maarten
    3 Pasman, Jort
    4 Knoet, Kasper
    5 Warmerdam, Joep                         Coach/trainers Peter/ Dennis/ Sam
    6 Streng, Bas
    7 Durmus, Atilla
    8 Slavenburg, Jan
    9 Dam, Ruben van
    10 Eekelen, Floris van
    11 Stijn, Bas van
    12 Leeuwen, Tim van
    13 van der Niet, Milan
    14 Hoeven, Faas vd
    15 Voeten, Thijs

    O-14
    1 Schuiling, Tess
    2 Louisa, Yarno
    3 Caffa, Tessa
    4 Hoek, Jayson
    5 Rijn, Bo van                                      Coach Victor
    6 Bouhuis, Justus
    7 Luiten, Olivier
    8 Bentem, Tim van
    9 Stelma, Félien
    10 Velzen, Jens van
    11 Kortenhorst, Midas
    12 Rozenbroek, Davy
    13 Lopez, Samuel
    14 Pool, Arthur
    15 Ingen, Justin van

    O13
    1 Verkaik, Ronaldinho
    2 Hart, Max van 't
    3 Oudshoorn, Dante
    4 Kaba, Bachir
    5 Ouwehand, Jesper                                           coaches/trainers Lex en Luke
    6 Rahmati, Shanin
    7 Dam, Loek van
    8 Krijger, Julian
    9 Rooij, Lynn de
    10 Robbers, Jill
    11 Duynstee, Duuk
    12 Cox, Hugo
    13 Ree, Tycho van
    14 Mustafa, Lawek
    15 Stelma, Jack

    JO12-2
    1 Kazemi, Elia
    2 Ibrahim, Joseph
    3 Vergeer, Isabeau                                                 Coach: 2 vacatures
    4 Boon, Kiki van der                                               Trainer: vacature
    5 Rijn, Dammes van
    6 Oomen, Max
    7 Verbeek, Diederik
    8 Agyei Mateu, Ramsey
    9 Kraan, Lucas
    10 Pool, Viggo

    JO12-1
    1 Dekker, Stijn
    2 Abdulrahman, Ahmed                                        Trainer: Marcel Slegtenhorst
    3 Visser, Sil                                                                Coaches: Marcel Slegtenhorst en Arnout Zandvliet
    4 Vergeer, Viggo
    5 Frimpong, Nathan
    6 Nieuwenhuisen, Matijn
    7 Zandvliet, Finn
    8 Slegtenhorst, Mees
    9 Straten, Tim van

    JO11-2
    1 Kidane, Yonatan
    2 Sekutkoski, Aleks
    3 Boer, Daniel de
    4 Hussein, Daniel                                                         Coaches: Remko Slavenburg en Jeroen Bergevoet
    5 Hussein, Edwin
    6 Slavenburg, Naira
    7 Bergevoet, Tobias

    JO11-1
    1 Kerkvliet, Beau
    2 Benjaminse, Thijmen
    3 Knoet, Louis                                                     Trainer: Harold Fleurke
    4 Fleurke, Just Coaches:                                    Micha van Ree en Martijn de Vetten
    5 Duynstee, Boet
    6 Vetten, Casper de
    7 Ree, Royce van
    8 Duineveld, Jelle
    9 Scherptong, Oliver
    10 Vellinga, Siem

    JO10-2
    1 Zuijlen, Jason van
    2 Dam, Saar van
    3 Heerema, Axel                                        Coaches: vacatures
    4 Tongeren, Alexander van
    5 Oudshoorn, Stian
    6 Frimpong, Jehiel
    7 Dijker, Isabel
    8 Borst, Fleur

    JO10-1
    1 Dam, Djace van
    2 Visser, Tijl
    3 Abdulrahman, Ibrahim                              Coaches: Michael Oomen en Erik Koster
    4 Oomen, Sven
    5 Koster, Bjorn
    6 Stelma, Bruno
    7 Schuurhuizen, Jip

    JO9-1
    1 Ibrahim, Johnny
    2 Benjaminse, Florian
    3 Kerkvliet, Storm                                            Coaches: Lodewijk Benjaminse + vacature
    4 Kidane, Yaset
    5 Zuijlen, Roy van
    6 Keizer, Nout de
    7 Treadgold, Jack
    8 Adrammeh, Chundy

    JO8-1
    1 Haver, Kyan
    2 Ninaber, Gijs                                                    Coaches: Lucien Haver en Arnoud van Tongeren
    3 Mustafa, Lawan
    4 Borst, Loek
    5 Dikken, Brent
    6 Fleurke, Benjamin
    7 Tongeren, Kay van

    Ukken:
    Duijn, Fedde van
    Treadgold, Oscar
    Caffa, Benjamin
    Borst, Roos                                                              Coaches: 2 vacatures
    Stel, Sergio
    Heijmans, Didi
    Valcarcel, Alonso
    Höfte, Milian
    Vletter, Cas
    Scherptong, Abel
    Twijnstra, Jits
    Haver, Raff
    Salazar, Kael

    Delen

    voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!