Al 75 jaar aan de bal!

    Indeling jeugdteams 2020 -2021

    12 juni 2020 16:00


    De afgelopen weken hebben de coordinatoren samen met de coaches/trainers weer keihard gewerkt en gepuzzeld om weer voor ieder kind een zo goed mogelijke indeling te maken van de teams die na de zomer starten met de competitie voor het seizoen 2020-2021.
    Er zijn weer mooie teams uitgekomen. We hopen dat we na de zomer weer lekker kunnen starten. In de bijlage vinden jullie de indeling. Mochten er vragen zijn dan kunnen jullie terrecht bij de onderbouw (ukken tot en met JO12) coordinatoren Rogier Geers en Karst Vellinga of bij de bovenbouw (JO13 tot en met JO19) coordinatoren Marcel Slegtenhorst en Ubbo van Zessen.

    jeugd 2020-2021                    
                         
                         
    jo19   Len   Heemskerk            
        Nick   Heemskerk            
        Lex van der Welle            
        Zico   Bunders            
        Justin   Merbis            
        Sam   Pasman            
        Tim   Schuiling            
        Luuk   Bonnet Coach: Floris Kleijn en Jos        
        Fons   Kleijn            
        Luke   Schuiling            
        Koen van Leeuwen            
        Koen   Warmerdam            
        Cas van Rijn            
        Merlijn v.d. Hoeven            
        Luan   Gashi            
        Finn de Winter            
        Mika   Kortenhorst            
        Renier van de Bend            
                         
                         
                         
    jo17/jo16   Jasper van Stijn            
        Sam   Romijn            
        Drake   Janson            
        Abakar   Kaba            
        Finn van Dam            
        Gijs van Eekelen            
        Jonas van Zessen            
        Ruben   Blok Coach Bryan van Noort        
        Maarten van Stijn            
        Maurits van Ek            
        Tom   Hubert            
        Seth van Rijn            
        Devano   Bito            
        Sam de Rooij            
        Daan van Dam            
        Jesse   Broers            
                         
                         
                         
    jo15   Maarten   Koning            
        Demi van Bentem            
        Romy   Zethof            
        Jill   Moenen            
        Jort   Pasman            
        Joep   Warmerdam            
        Fenne van Montfort   Coach: Peter Warmerdam Dennis Streng      
        Bas   Streng            
        Floris van Eekelen            
        Kasper   Knoet            
        Atilla   Durmus            
        Jan   Slavenburg            
        Ruben van Dam            
        Raff van Montfort            
                         
                         
                         
                         
                         
    jo13-1   Bas van Stijn            
        Tim van Leeuwen            
        Samuel   Lopez            
        Thijs   Voeten            
        Davy   Rozenbroek            
        Lasse van Zessen            
        Faas van der Hoeven   Coach: Koen Mastenmaker      
        Milan van der Niet            
        Loek van Dam            
        Max van 't Hart            
        Dante   Oudshoorn            
        Justin van Ingen            
        Bachir   Kaba            
        Arthur   Pool            
        Kyan   Koot            
                         
                         
                         
    JO13-2   Tim van Bentem            
        Yarno   Louisa            
        Midas   Kortenhorst            
        Jayson   Hoek            
        Justus   Bouhuis            
        Olivier   Luiten            
        Mike   Rozenbroek            
        Ronaldinho Verkaik   Coach: Vic Louisa        
        Tess   Schuiling            
        Tessa   Caffa            
        Milan van Dijk            
        Bo van Rijn            
        Fablien   Stelma            
        Lourens   Verbeek            
        Jens van Velsen            
        Roxy van Tongeren            
                         
                         
                         
                         
    JO12-1   Jesper   Ouwehand            
        Julian   Krijger            
        Lynn de Rooij            
        Jill   Robbers            
        Duuk   Duynstee            
        Tycho van Ree   Coach: Vacant      
        Lawek   Mustafa            
        Jack   Stelma            
        Roxy   Moenen            
        Shahin   Rahmati            
        Hugo   Cox            
                         
                         
    jo11-2   Isabeau   Vergeer            
        Dammes van Rijn            
        Kiki van der Boon            
        Max   Oomen   Coaches Pieter jan Verbeek      
        Diederik   Verbeek     Jos van Rijn      
        Ramsey   Agyei Mateu            
        Viggo   Pool            
        Lucas   Kraan            
        Joseph   Ibrahim            
        Elia   Kazemi            
        Mick   Ritzen            
        Ahmed   Abdulrahman            
                         
                         
    jo11-1   Stijn   Dekker            
        Nathan   Frimpong            
        Matijn   Nieuwenhuisen            
        Finn   Zandvliet            
        Mees   Slegtenhorst   Coach: Marcel Slegtenhorst    
        Miles   Geers   Arnout Zandvliet        
        Tim van Straten            
        Sil   Visser            
        Siem   Vellinga            
        Viggo   Vergeer            
                         
                         
    jo10-1   Beau   Kerkvliet            
        Royce van Ree            
        Oliver   Scherptong            
        Casper de Vetten   Coach: Micha van Ree en Martijn de Vetten
        Louis   Knoet            
        Just   Fleurke            
        Boet   Duynstee            
        Jelle   Duineveld            
                         
                         
    jo10-2   Thijmen   Benjaminse            
        Aleks   Sekutkoski            
        Daniel de Boer            
        Naira   Slavenburg            
        Tobias   Bergevoet   Coach: Jeroen Bergevoet    
        Ilse van Leeuwen   Remco Slavenburg        
        Daniel   Hussein            
        Yonatan   Kidane            
                         
                         
    jo9-1   Edwin   Hussein            
        Ibrahim   Abdulrahman            
        Sven   Oomen            
        Bjorn   Koster   Coach: Michael Oomen    
        Bruno   Stelma   Erik Koster        
        Jip   Schuurhuizen            
        Tijl   Visser            
        Djace van Dam            
                         
    jo9-2   Stian   Oudshoorn            
        Jehiel   Frimpong            
        Isabel   Dijker   Vacant        
        Axel   Heerema            
        Alexander van Tongeren            
        Saar van Dam            
                         
                         
                         
    jo8-1   Yaset   Kidane            
        Jack   Treadgold            
        Benjamin   Fleurke            
        Florian   Benjaminse   Coach: Arnoud van Tongeren    
        Storm   Kerkvliet   Lodewijk Benjaminse        
        Johnny   Ibrahim            
        Kay van Tongeren            
        Nout de Keizer            
                         
    Ukken   Kyan   Haver            
        Kobus   Boer            
        Fedde van Duijn            
        Serkan   Durmus            
                         
    Delen

    voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!