HOME
ONZE CLUB
Geschiedenis
Organisatie
Normen & Waarden
Vacatures
Clubcard
Contributie
Adresgegevens
Contact
HET EERSTE
HET EERSTE
Pupil van de week
TEAMS
Senioren
Zaterdag 1
Zaterdag 2
Zaterdag O23-1
Zaterdag O23-2
Zaterdag 3
Zaterdag Vrouwen 1
Zondag 2
Junioren
JO17-1
JO16-1
JO15-1
JO14-1JM
JO13-1
Pupillen
JO12-1
JO12-2
JO11-1
JO10-1
JO9-1
JO8-1
JO8-2
Handbal
DS1
Warmunda HS1
DC1
Walking Footbal (60+)
Programma
NIEUWS
AGENDA
MEDIA
SPONSORING
SPONSORING
Supporters
WEBSHOP
CONTACT
WORD LID
HOME
ONZE CLUB
+
Geschiedenis
Organisatie
+
Organisatie
Normen & Waarden
Vacatures
Clubcard
Contributie
Adresgegevens
Contact
HET EERSTE
+
HET EERSTE
Pupil van de week
TEAMS
+
Senioren
+
Zaterdag 1
Zaterdag 2
Zaterdag O23-1
Zaterdag O23-2
Zaterdag 3
Zaterdag Vrouwen 1
Zondag 2
Junioren
+
JO17-1
JO16-1
JO15-1
JO14-1JM
JO13-1
Pupillen
+
JO12-1
JO12-2
JO11-1
JO10-1
JO9-1
JO8-1
JO8-2
Handbal
+
DS1
Warmunda HS1
DC1
Walking Footbal (60+)
Programma
NIEUWS
AGENDA
MEDIA
SPONSORING
+
SPONSORING
Supporters
WEBSHOP
CONTACT
WORD LID
Aankomende wedstrijd SV Warmunda 1
Volgende wedstrijd
Competitie
SV Warmunda 1
VS
Meerburg 1
06 april 2024
15:00 uur
Sportpark Het Overbos veld 1
dag
uur
min
sec
Nieuws
Sponsors gezocht voor het jeugdkamp
Meld je aan voor het Familie & Vrienden toernooi
Pupil van de week: Benjamin Caffa
Pupil van de week: Mohammed Jned
Monica Merbis - 10 jaar pupil van de week
Aandacht voor licht op de fietsen
1 van pagina 41
Programma voetbal aankomende week
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
30 mrt. 10:00
SV Warmunda JO8-2 - Rijnvogels, fc JO8-3
Sportpark Het Overbos
30 mrt. 11:00
SV Warmunda JO17-1 - Noordwijk JO17-2
Sportpark Het Overbos
30 mrt. 12:30
Ter Leede 5 - SV Warmunda 2
Sportpark Het Overbos
1 apr. 10:30
SV Warmunda 2 - Foreholte 7
Sportpark Het Overbos
Programma Handbal aankomende week
Uitslagen voetbal afgelopen week
Datum
Wedstrijd
Uitslag
Info
28 mrt.
SV Warmunda O23-1 - Hillegom sv O23-2
1 - 0
26 mrt.
Teylingen 1 - SV Warmunda 1
1 - 0
24 mrt.
SJC 2 - SV Warmunda 2
2 - 1
23 mrt.
SV Warmunda VR 1 - FC Oegstgeest VR3
2 - 0
23 mrt.
Alphen 1 - SV Warmunda 1
4 - 1
23 mrt.
RKDEO JO16-3 - SV Warmunda JO16-1
0 - 5
23 mrt.
FC Lisse O23-2 - SV Warmunda O23-1
2 - 2
23 mrt.
SV Warmunda 3 - FC Oegstgeest 8
1 - 1
23 mrt.
SV Warmunda O23-2 - RCL O23-1
2 - 0
23 mrt.
Foreholte JO14-3JM - Warmunda, SV JO14-1JM
4 - 3
23 mrt.
Katwijk JO15-4 - SV Warmunda JO15-1
2 - 1
Uitslagen Handbal afgelopen week